Lot 897

Lot 897
Monaco. Yearset 2002. BU.
Starting price: € 75,00

Lot 898

Lot 898
Mongolia. 1000 Tugrig 2000 Tiger.
Starting price: € 200,00

Lot 899

Lot 899
Portugal. 8 Euro gold 2003. Proof.
Starting price: € 1.200,00

Lot 899a

Lot 899a
Spain. 200 Euro gold 2003. Taurus.
Starting price: € 500,00

Lot 900

Lot 900
Vatican. Yearset 2003, 2004 en 2005. BU. 3 pcs.
Starting price: € 100,00

Lot 901

Lot 901
Gelderland. Arnoldus goudgulden. In cassette KNM.
Starting price: € 100,00

Lot 902

Lot 902
Gelderland. Nederlandse dukaat goud 1635. Cnm. 2.17.77; D. 649. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 903

Lot 903
Gelderland. Nederlandse rijksdaalder 1622. Cnm 2.17.120; D. 938. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 904

Lot 904
Holland. Nederlandse dukaat goud 1777. Cnm 2.28.54; D. 775. Zeer fraai.
Starting price: € 200,00

Lot 905

Lot 905
Holland. Leeuwendaalder 1576. Cnm 2.28.66; D. 831; V.48.3. Fraai+.
Starting price: € 50,00

Lot 906

Lot 906
Holland. Halve dukaton of halve zilveren rijder 1770. Cnm 2.28.88; D. 1047.
Starting price: € 100,00

Lot 907

Lot 907
West-Friesland. Prinsendaalder 1597. Cnm 2.46.28; D. 924. Fraai.
Starting price: € 75,00

Lot 908

Lot 908
Provinciaal. Divers, 8x zilver en 2x koper. Leuk handelslotje.
Starting price: € 150,00

Lot 909

Lot 909
5 Gulden goud 1912 en zilveren penning in cassette.
Starting price: € 125,00

Lot 910

Lot 910
10 Gulden goud 1876 en zilveren penning in cassette.
Starting price: € 250,00

Lot 911

Lot 911
Starting price: € 250,00