Lot 390

Lot 390
Graafschap Holland. Jan van Beieren als Pandgraaf 1418-1425. Dubbele groot of tuin z.j. Dordrecht. vdCh. 12.1. R. Zeer fraai.
Starting price: € 100,00

Lot 391

Lot 391
Graafschap Holland. Philips van Bourgondiƫ als Ruwaard - Gouden schild z.j., Dordrecht. D. 738; vdCh. 12.2. Ca. zeer fraai. Ex. Henzen L 178/826
Starting price: € 400,00

Lot 392

Lot 392
Graafschap Holland. Philips van Bourgondiƫ als Ruwaard 1425-1428. Gouden schild z.j., Zevenbergen. D. vgl. 738; vdCh. 12.3. RR. Zeer fraai-. Ex. Henzen L 185/778
Starting price: € 500,00

Lot 393

Lot 393
Graafschap Holland. Philips de Goede en Jacoba van Beieren 1428-1433. Gouden schild z.j. (em. 1429) Zevenbergen/Dordrecht? D. 741; vdCh. 13.2var. Iets rafelige rand. Zeer fraai. Ex Henzen. L 184/870
Starting price: € 500,00

Lot 394

Lot 394
Graafschap Holland. Philips de Goede 1434-1467. Gouden Rijder z.j., Dordrecht. D. 743; vdCh. 14.4 R. Prachtig-. Ex. Henzen L 163/847
Starting price: € 500,00

Lot 395

Lot 395
Graafschap Holland. Philips de Goede 1419-1467. Dubbele stuiver z.j. Dordrecht. vdCh. 15.20; GH 8-4. RR Zeer fraai/prachtig. Ex. Henzen L 176/865
Starting price: € 100,00

Lot 396

Lot 396
Graafschap Holland. Philips de Schone 1482-1506. Philippus goudgulden z.j. Dordrecht. vdCh. 115-6b; D. 756. Ca. zeer fraai. Ex. Henzen
Starting price: € 250,00

Lot 397

Lot 397
Graafschap Holland. Philips de Schone meerderjarig 1496-1506. Philippusgoudgulden z.j. Dordrecht. D. 756; vdCh. 37.36; Fr. 133. RR. Zeer fraai-. Ex Henzen L 184/873
Starting price: € 400,00

Lot 398

Lot 398
Graafschap Holland. Philips de Schone meerderjarig 1496-1506. Philippusgoudgulden z.j. Dordrecht. D. 756; vdCh. 37.36; Fr. 133. RR. Zeer fraai.
Starting price: € 400,00

Lot 399

Lot 399
Graafschap Holland. Karel V 1506-1555. Gouden reaal z.j. Dordrecht. D. 760; vdCh. 25.4; Fr. 138. RR. Zeer fraai. Ex. Henzen L 178/830
Starting price: € 1.500,00

Lot 400

Lot 400
Graafschap Holland. Karel V 1506-1555. 4 Stuivers of vlieger 1539. vdCh. 26.21; GH 189-6a. R. Zeer fraai. Ex. Henzen L 185/780
Starting price: € 75,00

Lot 400a

Lot 400a
Holland. Halve Philipsdaalder 1573. Cnm 2.28.15; D. 211. Fraai.
Starting price: € 50,00

Lot 401

Lot 401
Holland. Gouden rijder 1751. Cnm 2.28.47; D.782. Prachtig/FDC. Ex. Henzen L 160/806
Starting price: € 1.000,00

Lot 402

Lot 402
Holland. Gouden rijder 1751. Cnm 2.28.47; D.782. Prachtig.
Starting price: € 800,00

Lot 403

Lot 403
Holland. Gouden rijder 1762. Cnm 2.28.47; D.782. Prachtig+.
Starting price: € 1.000,00

Lot 404

Lot 404
Holland. Gouden rijder 1762. Cnm 2.28.47; D.782. Prachtig. Ex. Henzen L 176/873
Starting price: € 800,00