Lot 671

Lot 671
1/2 Gulden 1910. Prachtig/FDC.
Starting price: € 75,00

Lot 672

Lot 672
1/2 Gulden 1919. UNC.
Starting price: € 75,00

Lot 673

Lot 673
1 Gulden z.j. Utrecht. Eenzijdige proefslag in brons. Ex. Elsen A 84/1969
Starting price: € 1.000,00

Lot 674

Lot 674
1 Gulden 1819 Utrecht. Proefslag in brons. Ex. NMV A 2007-12/1023, € 4015,-
Starting price: € 1.000,00

Lot 675

Lot 675
1 Gulden 1853. Proefslag in brons ter ere van het bezoek van Koning Willem III aan 's Rijksmunt.
Starting price: € 200,00

Lot 676

Lot 676
1 Gulden 1928. Ontwerp Huib Luns. Sch.829bis. 28 mm. Ex. MPO A 2007-12/2507
Starting price: € 750,00

Lot 677

Lot 677
1 Gulden 1935. Zilveren Hendrik. 750 Jaar 's Hertogenbosch. Zeer fraai+.
Starting price: € 50,00

Lot 678

Lot 678
1 Gulden 1945 Pe. Mooie lichte patina. Prachtig/FDC. Ex. AA Muntenveiling A 41/467
Starting price: € 2.000,00

Lot 679

Lot 679
1 Gulden messing 2001. Dit stuk is een test van de metalen, uitgevoerd in opdracht van de Koninklijke Nederlandse Munt. Slechts 5 exemplaren bekend. UITERST ZELDZAAM. Vergelijk AA Muntenveiling # 62, kavel 640, opbrengst € 5500,- ex. opgeld.
Starting price: € 4.000,00

Lot 680

Lot 680
1 Gulden zilver 2001. Loeki. Slechts 400 stuks geslagen, waarvan 40 vernietigd. Proof in cassette met certificaat.
Starting price: € 1.000,00

Lot 681

Lot 681
1 Gulden goud 2001. Proof.
Starting price: € 500,00

Lot 682

Lot 682
1 Gulden goud 2001 en 1 gulden zilver 2001. Proof.
Starting price: € 500,00

Lot 683

Lot 683
2 1/2 Gulden of zilveren dukaat 1816. Fantastisch stuk met mooie beginnende patina. Ongebruikelijk scherpe slag. FDC. Ex. Henzen L 174/1403.
Starting price: € 1.250,00

Lot 684

Lot 684
2 1/2 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 150,00

Lot 685

Lot 685
2 1/2 Gulden 1848. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. Ex. Henzen L 178/1497, € 2950,-
Starting price: € 1.500,00

Lot 686

Lot 686
2 1/2 Gulden 1849. Koning Willem III. Met gepolijste stempels geslagen. Proof. Ex. AA Muntenveiling A 40/ 596, € 2725,-
Starting price: € 1.500,00