Lot 129

Lot 129
Nederland. 25 Gulden 1931. Mees. Alm.76-2;PL.61c1.R. Replacement. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 130

Lot 130
Nederland. 25 Gulden 1931. Mees. Alm.76-2;PL.61c4.R. Replacement. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 20,00

Lot 131

Lot 131
Nederland. 25 Gulden 1940. Prinsesje. Alm.77-1;PL62a. UNC-.
Estimate: € 250,00

Lot 132

Lot 132
Nederland. 25 Gulden 1940. Prinsesje. Alm.77-1;PL62a.R. Replacement. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 133

Lot 133
Nederland. 25 Gulden 1943. Wilhelmina. Alm.79-1;PL64a. Buiten omloop gesteld. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 134

Lot 134
Nederland. 25 Gulden 1945. Meisje in blauw. Alm.80-1a;PL65a. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 135

Lot 135
Nederland. 25 Gulden 1945. Meisje in blauw. Alm.80-1a;PL65a.R. Replacement. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 136

Lot 136
Nederland. 25 Gulden 1947. Flora. Alm.81-1;PL66a.R. Replacement. Ca. fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 137

Lot 137
Nederland. 25 Gulden 1949. Salomon. Alm.82-1;PL67a. UNC.
Estimate: € 400,00

Lot 138

Lot 138
Nederland. 25 Gulden 1949. Salomon. Alm.82-1;PL67a.R. Replacement. Fraai+.
Estimate: € 30,00

Lot 139

Lot 139
Nederland. 25 Gulden 1955. Huygens. Alm.83-1a;PL68a.R. Replacement. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 30,00

Lot 140

Lot 140
Nederland. 25 Gulden 1955. Huygens. Alm.83-1a;PL68b.R. Replacement. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 141

Lot 141
Nederland. 25 Gulden 1955. Huygens. Alm.83-1b;PL68c.R. Replacement. Prachtig/UNC..
Estimate: € 75,00

Lot 142

Lot 142
Nederland. 25 Gulden 1971. Sweelinck. Alm.84-1;PL70d. Zeer fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 143

Lot 143
Nederland. 25 Gulden 1971. Sweelinck. Alm.84-1;PL70e1. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 144

Lot 144
Nederland. 25 Gulden 1971. Sweelinck. Alm.84-1;PL70e2. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 40,00