Lot 135

Lot 135
Nederland. 25 Gulden 1945. Meisje in blauw. Alm.80-1a;PL65a.R. Replacement. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 136

Lot 136
Nederland. 25 Gulden 1947. Flora. Alm.81-1;PL66a.R. Replacement. Ca. fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 137

Lot 137
Nederland. 25 Gulden 1949. Salomon. Alm.82-1;PL67a. UNC.
Estimate: € 400,00

Lot 138

Lot 138
Nederland. 25 Gulden 1949. Salomon. Alm.82-1;PL67a.R. Replacement. Fraai+.
Estimate: € 30,00

Lot 139

Lot 139
Nederland. 25 Gulden 1955. Huygens. Alm.83-1a;PL68a.R. Replacement. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 30,00

Lot 140

Lot 140
Nederland. 25 Gulden 1955. Huygens. Alm.83-1a;PL68b.R. Replacement. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 141

Lot 141
Nederland. 25 Gulden 1955. Huygens. Alm.83-1b;PL68c.R. Replacement. Prachtig/UNC..
Estimate: € 75,00

Lot 142

Lot 142
Nederland. 25 Gulden 1971. Sweelinck. Alm.84-1;PL70d. Zeer fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 143

Lot 143
Nederland. 25 Gulden 1971. Sweelinck. Alm.84-1;PL70e1. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 144

Lot 144
Nederland. 25 Gulden 1971. Sweelinck. Alm.84-1;PL70e2. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 145

Lot 145
Nederland. 25 Gulden 1971. Sweelinck. Alm.84-1;PL70e4. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 20,00

Lot 146

Lot 146
Nederland. 50 Gulden 1929. Minerva. Alm.96-1a;PL79a. Scheurtje, overigens ca. zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 147

Lot 147
Nederland. 50 Gulden 1929. Minerva. Alm.96-1b;PL79b. Buiten omloop gesteld. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 148

Lot 148
Nederland. 50 Gulden 1929. Minerva. Alm.96-1b;PL79b.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 149

Lot 149
Nederland. 50 Gulden 1941. Oestermeisje. Alm.97-1;PL80a.R. Replacement. Prachtig.
Estimate: € 60,00

Lot 150

Lot 150
Nederland. 50 Gulden 1943. Wilhelmina. Alm.98-1;PL81.s2. SPECIMEN. UNC.
Estimate: € 300,00