Utrecht. Gouden rijder 1751. D.970; Cnm 2.43.37. Prachtig.
More...Estimate: € 600,00
Utrecht. Halve gouder rijder 1750. D.971; Cnm 2.43.38. Prachtig.
More...Estimate: € 400,00
Utrecht. Halve gouder rijder 1761 over 1751. Onbekende overslag. D.971; Cnm 2.43.38. Prachtig.
More...Estimate: € 400,00
Utrecht. Utrecht. Gouden dukaat 1790. Cnm 2.43.46. Zeer fraai.
More...Estimate: € 175,00
More...Estimate: € 175,00