2 1/2 Gulden 1850/1874. Ca. zeer fraai. 21 Verschillende.
More...Estimate: € 300,00
5 Gulden 2000. EK-voetbal. Met klein muntmeesterteken. Proof in cassette
More...Estimate: € 30,00
10 Gulden zilver 1973, 94, 95, 96, 97, 99(2). Proof. 7 ex.
More...Estimate: € 30,00
10 Gulden zilver 1995, 97, 99(3); 50 gulden zilver 1984/1998. FDC in originele verpakking. 13 ex.
More...Estimate: € 60,00
50 Gulden zilver 1982/1998 compleet. Proof. 9 ex.
More...Estimate: € 60,00
Juliana album compleet inclusief zilver.
More...Estimate: € 40,00
Juliana zilver. 1 Gulden 1954/1967 (103), 2 1/2 gulden (49) en 10 gulden (8).
More...Estimate: € 300,00
Juliana zilver. 1 Gulden 1954/1967 (112) en 2 1/2 gulden (55).
More...Estimate: € 200,00
Nederland vnl. Juliana, Beatrix en iets euro's. 5 Albums.
More...Estimate: € 100,00
Lot modern 10 en 50 gulden zilver, 5 en 10 euro's. 6 ex.
More...Estimate: € 30,00
Lot modern: 10 gld zilver (7), 50 gld zilver (4), 2 euro(7), 5 euro(8), 10 euro(4).
More...Estimate: € 75,00
Lot moderne zilveren munten en penningen w.o. 10 gld 1970/73(9), 50 gld 1982/98(12) en Juliana cassette.
More...Estimate: € 125,00
Collectie 1/2 Cent t/m 2 1/2 gulden w.o. diverse betere jaren/kwaliteiten.
More...Estimate: € 250,00
Collectie 1/2 Cent t/m 2 1/2 gulden w.o. diverse betere jaren/kwaliteiten. Bekijken!
More...Estimate: € 1.000,00
Mooie verzameling van 1/2 cent t/m 2 1/2 gulden. Diverse betere jaren en kwaliteiten.
More...Estimate: € 300,00
Nette verzameling Willem I t/m Beatrix in album. Diverse betere jaren en kwaliteiten.
More...Estimate: € 300,00