Lot 635

Lot 635
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1860. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 600,00

Lot 636

Lot 636
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1874 Klaverblad. Mooie patina. FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 637

Lot 637
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1898a. Met punt tussen p en pander. UNC.
Estimate: € 800,00

Lot 638

Lot 638
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1930. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 639

Lot 639
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1937. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 640

Lot 640
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1939. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 641

Lot 641
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1943 Denver. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 642

Lot 642
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1971. MISSLAG. In messing geslagen. Interessant!
Estimate: € 250,00

Lot 643

Lot 643
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1979, Unie van Utrecht. MISSLAG. Geknipt muntplaatje. Ongebruikelijk dat dergelijke grote munten langs de controle naar buiten komen. Interessant!
Estimate: € 75,00

Lot 644

Lot 644
Koninkrijk. 3 Gulden 1820 Utrecht. Fantastische melkwitte kleur. FDC.
Estimate: € 2.500,00

Lot 645

Lot 645
Koninkrijk. 3 Gulden 1820 Utrecht. Zeer fraai.
Estimate: € 400,00

Lot 646

Lot 646
Koninkrijk. 3 Gulden 1821 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Subliem stuk met lichte beginnende patina met daar doorheen een heerlijke stempelglans. FDC. 3 Guldenstukken in deze kwaliteit zijn uitermate schaars!
Estimate: € 2.500,00

Lot 647

Lot 647
Koninkrijk. 3 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Montagesporen. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 300,00

Lot 648

Lot 648
Koninkrijk. 5 Gulden goud of Halve Gouden Willem 1850. Sch.547. Oplage slechts enkele stuks. NGC slab: PF 64 Ultra Cameo. Zeer aantrekkelijk topstuk!
Estimate: € 7.500,00

Lot 649

Lot 649
Koninkrijk. 5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 650

Lot 650
Koninkrijk. 10 Gulden goud 1832 over 1824 Utrecht. UNC.
Estimate: € 2.500,00