Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1586. vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met iets aanslag. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1586 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met aanslag. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Vlekjes. Prachtig.
More...Estimate: € 250,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai-.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1589 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 200,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 150,00
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met aanslag. Zeer fraai+.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 200,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1591 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
More...Estimate: € 200,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1591 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 159Z .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
More...Estimate: € 150,00