16 june 2018 12:00
Lots: 1128, Prebid: no, Live Auction: yes

Lot 617

Lot 617
10 Gulden goud 1823 Utrecht. Prachtig.
Estimate: € 1.200,00

Lot 618

Lot 618
10 Gulden goud 1824 Utrecht. Prachtig.
Estimate: € 750,00

Lot 619

Lot 619
10 Gulden goud 1825 Brussel. Prachtig+.
Estimate: € 350,00

Lot 620

Lot 620
10 Gulden goud 1828 Brussel. UNC.
Estimate: € 650,00

Lot 621

Lot 621
10 Gulden goud 1829 Brussel. Prachtig. Zeldzaam jaar.
Estimate: € 7.500,00

Lot 622

Lot 622
10 Gulden goud 1830 Utrecht. Prachtig+.
Estimate: € 500,00

Lot 623

Lot 623
10 Gulden goud 1832. Prachtig+.
Estimate: € 350,00

Lot 624

Lot 624
10 Gulden goud 1833. Prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 625

Lot 625
10 Gulden goud 1839. FDC.
Estimate: € 800,00

Lot 626

Lot 626
10 Gulden goud 1839. Prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 627

Lot 627
10 Gulden goud 1840. FDC.
Estimate: € 500,00

Lot 628

Lot 628
10 Gulden goud 1840. UNC.
Estimate: € 450,00

Lot 629

Lot 629
10 Gulden goud 1840. UNC.
Estimate: € 450,00

Lot 630

Lot 630
10 Gulden goud 1840 over 1837. Mooie duidelijke overslag, oud muntmeesterteken nog duidelijk zichtbaar. FDC. Topstukje.
Estimate: € 3.000,00

Lot 631

Lot 631
10 Gulden goud 1875. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 632

Lot 632
10 Gulden goud 1875. FDC.
Estimate: € 150,00