Lot 256

Lot 256
Karel V. Daalder 1555. D.673. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 257

Lot 257
Arenddaalder 1586. Cnm 2.13.6; D. 680. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 257a

Lot 257a
Florijn van 28 stuiver 1618 (over 1617?). Cnm 2.12.36. NGC slab: AU 55. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 150,00

Lot 258

Lot 258
Stuiver 1578. Cnm 2.12.90. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 259

Lot 259
Estimate: € 50,00

Lot 260

Lot 260
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8. Zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 261

Lot 261
Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8; V.72.4. Prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 262

Lot 262
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 263

Lot 263
Dubbele Stuiver 1676. Cnm 2.15.13; V.74.5. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 264

Lot 264
Stuiver 1676. Cnm 2.15.17. Zeer fraai+.
Estimate: € 60,00

Lot 265

Lot 265
Friese rijder goud 1598. Cnm. 2.16.4; D.1008. Aantrekkelijke zeer fraai+.
Estimate: € 750,00

Lot 266

Lot 266
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 267

Lot 267
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 268

Lot 268
Bourgondische kruisdaalder 1568. Cnm 2.17.38; D.92. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 269

Lot 269
Halve gouden rijder 1607. Cnm. 2.17.63; D.652. Zeer fraai.
Estimate: € 750,00

Lot 270

Lot 270
Nederlandse rijksdaalder 1611/10. Cnm 2.17.121; D.938. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 200,00