Lot 438

Lot 438
10 Cent 1819 Utrecht. Prachtig+. Mooie kleur. Zeldzaam!
Estimate: € 2.000,00

Lot 439

Lot 439
10 Cent 1819 Utrecht. Bijna fraai. Zeldzaam.
Estimate: € 250,00

Lot 440

Lot 440
10 Cent 1822 Utrecht. Prachtig+.
Estimate: € 600,00

Lot 441

Lot 441
10 Cent 1822 Utrecht. Zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 442

Lot 442
10 Cent 1822 Utrecht. Fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 443

Lot 443
10 Cent 1843. Proefontwerp met Gotische W. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 300,00

Lot 444

Lot 444
10 Cent 1849. Willem III. Ca. prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 445

Lot 445
10 Cent 1850. Ca. prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 446

Lot 446
10 Cent 1874 1e halfjaar. Fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 447

Lot 447
10 Cent 1874 2e halfjaar. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 448

Lot 448
10 Cent 1880. FDC. Melkwit stukje met mooie stempelglans.
Estimate: € 150,00

Lot 449

Lot 449
10 Cent 1890. FDC. Melkwit stukje met mooie stempelglans.
Estimate: € 100,00

Lot 450

Lot 450
10 Cent 1892. FDC. Sublieme kleur!
Estimate: € 100,00

Lot 451

Lot 451
10 Cent 1896. FDC.
Estimate: € 80,00

Lot 452

Lot 452
10 Cent 1901. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 453

Lot 453
10 Cent 1903. FDC.
Estimate: € 50,00