Lot 489

Lot 489
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai+.
Estimate: € 200,00

Lot 490

Lot 490
1/2 Gulden 1818 Utrecht. Zeer fraai.
Estimate: € 175,00

Lot 491

Lot 491
1/2 Gulden 1819 Utrecht. Fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 492

Lot 492
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 493

Lot 493
1/2 Gulden 1822 Utrecht. Zonder Michaut. Zeer fraai+.
Estimate: € 200,00

Lot 494

Lot 494
1/2 Gulden 1829B/23B. Zeer fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 495

Lot 495
1/2 Gulden 1829B/23B. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 496

Lot 496
1/2 Gulden 1829B/23B. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 497

Lot 497
1/2 Gulden 1847. Ca. prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 498

Lot 498
1/2 Gulden 1850. Flink beschadigd, wel echt en zeker zeldzaam. Ca. fraai.
Estimate: € 750,00

Lot 499

Lot 499
1/2 Gulden 1853/4-. Ca. fraai.
Estimate: € 500,00

Lot 500

Lot 500
Estimate: € 500,00

Lot 501

Lot 501
1/2 Gulden 1853/4-. Zeer goed.
Estimate: € 250,00

Lot 502

Lot 502
Estimate: € 250,00

Lot 503

Lot 503
1/2 Gulden 1910. Prachtig+
Estimate: € 50,00

Lot 504

Lot 504
1/2 Gulden 1912. FDC. Mooie zilverkleur.
Estimate: € 125,00