Lot 507

Lot 507
1 Gulden 1819 Utrecht. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 508

Lot 508
1 Gulden 1819 Utrecht. Fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 509

Lot 509
1 Gulden 1820 Utrecht. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 510

Lot 510
1 Gulden 1824 Utrecht. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 511

Lot 511
1 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 512

Lot 512
1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 513

Lot 513
1 Gulden 1840. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 514

Lot 514
1 Gulden 1847. NGC slab: AU 58.
Estimate: € 150,00

Lot 515

Lot 515
1 Gulden 1848. NGC slab: AU 58.
Estimate: € 150,00

Lot 516

Lot 516
1 Gulden 1853. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 517

Lot 517
1 Gulden 1853. Fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 518

Lot 518
1 Gulden 1856. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 519

Lot 519
1 Gulden 1863. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 520

Lot 520
1 Gulden 1864. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 521

Lot 521
1 Gulden 1892. Zeldzaam mooi exemplaar, zelden eerder zo mooi gezien. FDC.
Estimate: € 200,00

Lot 522

Lot 522
1 Gulden 1896. Zeer fraai.
Estimate: € 300,00