Lot 533

Lot 533
2 1/2 Gulden 1840. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 120,00

Lot 534

Lot 534
Estimate: € 100,00

Lot 535

Lot 535
2 1/2 Gulden 1845a. NGC slab: AU 58.
Estimate: € 500,00

Lot 536

Lot 536
2 1/2 Gulden 1845 met parel op de band. UNC. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 1.500,00

Lot 537

Lot 537
2 1/2 Gulden 1846 Lelie. NGC slab: AU 58.
Estimate: € 500,00

Lot 538

Lot 538
2 1/2 Gulden 1846 Zwaard. NGC slab: AU 58. Schaars in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 750,00

Lot 539

Lot 539
2 1/2 Gulden 1847. NGC slab: MS 61.
Estimate: € 250,00

Lot 540

Lot 540
2 1/2 Gulden 1848. NGC slab: MS 61.
Estimate: € 250,00

Lot 541

Lot 541
2 1/2 Gulden 1852a. FDC.
Estimate: € 300,00

Lot 542

Lot 542
2 1/2 Gulden 1853/52. Fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 543

Lot 543
2 1/2 Gulden 1863. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 500,00

Lot 544

Lot 544
2 1/2 Gulden 1898a. Prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 545

Lot 545
2 1/2 Gulden 1898a. Ca. prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 546

Lot 546
2 1/2 Gulden 1898a. Zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 547

Lot 547
2 1/2 Gulden 1929. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 548

Lot 548
2 1/2 Gulden 1930. UNC.
Estimate: € 35,00