Lot 552

Lot 552
5 Gulden goud 1827 Brussel. Type a. Zeer fraai+.
Estimate: € 250,00

Lot 553

Lot 553
5 Gulden goud 1843. Krasjes, overigens zeer fraai.
Estimate: € 1.500,00

Lot 554

Lot 554
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 555

Lot 555
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 556

Lot 556
5 Gulden goud 1912. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 557

Lot 557
5 Gulden goud 1912. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00