Lot 558

Lot 558
10 Gulden goud 1824 Brussel. Ca. prachtig.
Estimate: € 350,00

Lot 559

Lot 559
10 Gulden goud 1824 Brussel. Kras in gezicht, overigens prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 560

Lot 560
10 Gulden goud 1842. Zeer fraai. Zeldzaam, oplage slechts 860 ex.
Estimate: € 2.500,00

Lot 561

Lot 561
10 Gulden goud 1875. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 562

Lot 562
10 Gulden goud 1875. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 563

Lot 563
10 Gulden goud 1876. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 564

Lot 564
10 Gulden goud 1877. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 565

Lot 565
10 Gulden goud 1877. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 566

Lot 566
10 Gulden goud 1879. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 567

Lot 567
10 Gulden goud 1879. Montage. Fraai.
Estimate: € 120,00

Lot 568

Lot 568
10 Gulden goud 1879/77. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 569

Lot 569
10 Gulden goud 1880. FDC.
Estimate: € 160,00

Lot 570

Lot 570
10 Gulden goud 1880. FDC.
Estimate: € 160,00

Lot 571

Lot 571
10 Gulden goud 1880. Prachtig+.
Estimate: € 150,00

Lot 572

Lot 572
10 Gulden goud 1885. FDC.
Estimate: € 160,00

Lot 573

Lot 573
10 Gulden goud 1886. FDC.
Estimate: € 160,00