Lot 678

Lot 678
Promotieset 1. 1988 ERU.
Estimate: € 25,00

Lot 679

Lot 679
Promotieset 1. 1988 ERU.
Estimate: € 25,00

Lot 680

Lot 680
Promotieset 3. 1995. Provincie Utrecht I.
Estimate: € 250,00

Lot 681

Lot 681
Promotieset 5. De Campen I 1995 met zilveren leeuwendaalder.
Estimate: € 50,00

Lot 682

Lot 682
Estimate: € 50,00

Lot 683

Lot 683
Estimate: € 50,00

Lot 684

Lot 684
Estimate: € 50,00

Lot 685

Lot 685
Promotieset 6. De Campen II 1996 met halve zilveren leeuwendaalder.
Estimate: € 75,00

Lot 686

Lot 686
Estimate: € 75,00

Lot 687

Lot 687
Promotieset 9. 1996. Provincie Utrecht II.
Estimate: € 200,00

Lot 688

Lot 688
Estimate: € 200,00

Lot 689

Lot 689
Promotieset 15. 1997. Vliegend Hart met zilveren rijder Overijssel 1733. Prachtig/FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 690

Lot 690
Promotieset 15. 1997. Vliegend Hart.
Estimate: € 100,00

Lot 691

Lot 691
Estimate: € 100,00

Lot 692

Lot 692
Estimate: € 100,00

Lot 693

Lot 693
Promotieset 16. 1997. Koninklijke Marine.
Estimate: € 50,00