Lot 348

Lot 348
Utrecht. Gouden rijder 1751. D.970; Cnm 2.43.37. Prachtig.
Estimate: € 600,00

Lot 349

Lot 349
Utrecht. Halve gouder rijder 1750. D.971; Cnm 2.43.38. Prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 350

Lot 350
Utrecht. Halve gouder rijder 1761 over 1751. Onbekende overslag. D.971; Cnm 2.43.38. Prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 351

Lot 351
Utrecht. Utrecht. Gouden dukaat 1790. Cnm 2.43.46. Zeer fraai.
Estimate: € 175,00

Lot 352

Lot 352
Estimate: € 175,00