Lot 501

Lot 501
Koninkrijk. 10 Cent 1827 Utrecht. NGC slab: MS 67.
Estimate: € 200,00

Lot 502

Lot 502
Koninkrijk. 10 Cent 1849a. Willem II. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 503

Lot 503
Koninkrijk. 10 Cent 1849. Willem III. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF.
Estimate: € 1.000,00

Lot 504

Lot 504
Koninkrijk. 10 Cent 1855 over 1845. Mooie melkwitte kleur. FDC.
Estimate: € 1.000,00

Lot 505

Lot 505
Koninkrijk. 10 Cent 1859. Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 506

Lot 506
Koninkrijk. 10 Cent 1863. PCGS slab: MS 64.
Estimate: € 300,00

Lot 507

Lot 507
Koninkrijk. 10 Cent 1868. NGC slab: MS 66. Uiterst zeldzaam in deze unieke kwaliteit.
Estimate: € 2.500,00

Lot 508

Lot 508
Koninkrijk. 10 Cent 1868. Zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 509

Lot 509
Koninkrijk. 10 Cent 1869. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 200,00

Lot 510

Lot 510
Koninkrijk. 10 Cent 1874a. 1e Halfjaar. Fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 511

Lot 511
Koninkrijk. 10 Cent 1880. Lichte patina. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 512

Lot 512
Koninkrijk. 10 Cent 1880. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 513

Lot 513
Koninkrijk. 10 Cent 1881. FDC.
Estimate: € 75,00

Lot 514

Lot 514
Koninkrijk. 10 Cent 1882. NGC slab: MS 66.
Estimate: € 200,00

Lot 515

Lot 515
Koninkrijk. 10 Cent 1887. Lichte patina. FDC.
Estimate: € 125,00

Lot 516

Lot 516
Koninkrijk. 10 Cent 1889. FDC.
Estimate: € 75,00