Lot 577

Lot 577
Koninkrijk. 1 Gulden 1818 Utrecht. Allereerste gulden uit het Koninkrijk. Zeldzaam jaar. Nette zeer fraai.
Estimate: € 3.500,00

Lot 578

Lot 578
Koninkrijk. 1 Gulden 1819 Utrecht. Zeer fraai+.
Estimate: € 250,00

Lot 579

Lot 579
Koninkrijk. 1 Gulden 1820 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 580

Lot 580
Koninkrijk. 1 Gulden 1821 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 581

Lot 581
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht. Streepje tussen kroon en wapen. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 582

Lot 582
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht b. Met streepje tussen kroon en wapen. Zeer fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 583

Lot 583
Koninkrijk. 1 Gulden 1824 Utrecht b. Met streepje tussen kroon en wapen. Fraai/zeer fraai+.
Estimate: € 125,00

Lot 584

Lot 584
Koninkrijk. 1 Gulden 1828 Utrecht. Krasje achter het hoofd, overigens zeer fraai+.
Estimate: € 300,00

Lot 585

Lot 585
Koninkrijk. 1 Gulden 1829 Brussel. Zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 586

Lot 586
Koninkrijk. 1 Gulden 1831 over 1821 Utrecht. Zeer fraai+.
Estimate: € 250,00

Lot 587

Lot 587
Koninkrijk. 1 Gulden 1832 over 1821 Utrecht. Zeer fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 588

Lot 588
Koninkrijk. 1 Gulden 1832 over 1824 Utrecht. Zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 589

Lot 589
Koninkrijk. 1 Gulden 1837. Zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 590

Lot 590
Koninkrijk. 1 Gulden 1840. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit! UNC.
Estimate: € 750,00

Lot 591

Lot 591
Koninkrijk. 1 Gulden 1842a. Kort borstbeeld. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 592

Lot 592
Koninkrijk. 1 Gulden 1843. Prachtig.
Estimate: € 150,00