Lot 620

Lot 620
Koninkrijk. Zilveren dukaat of rijksdaalder 1816. Mooi stuk, zoals gebruikelijk door gebruik van mindere stempels iets zwak van slag, maar met volle stempelglans. UNC. Aantrekkelijk stuk!
Estimate: € 1.750,00

Lot 621

Lot 621
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1840. Ca. prachtig.
Estimate: € 350,00

Lot 622

Lot 622
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1840. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 623

Lot 623
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1841. Zeer fraai.
Estimate: € 400,00

Lot 624

Lot 624
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845a. FDC.
Estimate: € 600,00

Lot 625

Lot 625
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845b. Met streepje tussen kroon en wapen. UNC.
Estimate: € 800,00

Lot 626

Lot 626
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1845 Lelie met parel op de band. UNC. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit.
Estimate: € 1.250,00

Lot 627

Lot 627
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1846 Lelie. FDC.
Estimate: € 600,00

Lot 628

Lot 628
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1847. FDC. Mooie melkwitte kleur en scherpe details.
Estimate: € 350,00

Lot 629

Lot 629
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1848/4-. FDC. Mooie melkwitte kleur en scherpe details.
Estimate: € 300,00

Lot 630

Lot 630
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1850. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 631

Lot 631
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1851a. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 632

Lot 632
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1854 over 1852. Ruim prachtig.
Estimate: € 750,00

Lot 633

Lot 633
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1857. Mooie melkwitte kleur. FDC.
Estimate: € 400,00

Lot 634

Lot 634
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1858. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 300,00

Lot 635

Lot 635
Koninkrijk. 2 1/2 Gulden 1860. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 600,00