Lot 644

Lot 644
Koninkrijk. 3 Gulden 1820 Utrecht. Fantastische melkwitte kleur. FDC.
Estimate: € 2.500,00

Lot 645

Lot 645
Koninkrijk. 3 Gulden 1820 Utrecht. Zeer fraai.
Estimate: € 400,00

Lot 646

Lot 646
Koninkrijk. 3 Gulden 1821 Utrecht. Type a. Zonder (volledige) naam Michaut op de halsafsnede. Subliem stuk met lichte beginnende patina met daar doorheen een heerlijke stempelglans. FDC. 3 Guldenstukken in deze kwaliteit zijn uitermate schaars!
Estimate: € 2.500,00

Lot 647

Lot 647
Koninkrijk. 3 Gulden 1824 Utrecht. Met streepje tussen kroon en wapen. Montagesporen. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 300,00