Lot 200

Lot 200
Deventer. Leeuwendaalder 1640. D.857; Cnm 2.12.18. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 201

Lot 201
Deventer. Zilveren dukaat 1662. D.990; Cnm 2.12.24. Fraai+.
Estimate: € 50,00

Lot 202

Lot 202
Deventer. Florijn van 28 stuivers 1685. Klop HOL. D.1112; Cnm 2.12.43. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 203

Lot 203
Deventer. Wapenstuiver 1691. V.156.6; Cnm 2.12.70. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00