Lot 206

Lot 206
Friesland. Leeuwendaalder op Hollandse voet 1589. D.849; Cnm 2.16.32. Mooie scherpe leeuw. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 207

Lot 207
Friesland. Halve 3 Gulden 1696. D.1160; Cnm 2.16.98. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 208

Lot 208
Friesland. Lot 2 stuivers 1708, 1710, 1711, 1718; Oord z.j.(2); Duit 1616, 1617, 1626(3), 1629(2), 1653. 14 ex.
Estimate: € 50,00