Lot 294

Lot 294
Overijssel. Nederlandse rijksdaalder 1619. D.948; Cnm 2.38.68. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 295

Lot 295
Overijssel. Dukaton of zilveren rijder 1666 over 1665. Onbekende jaartalwijziging. D.1034; Cnm 2.38.76. Ca. fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 296

Lot 296
Overijssel. 3 Gulden 1682. D.1135; Cnm 2.38.86. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 297

Lot 297
Overijssel. Gulden 1701, 1703, 1705, 1706. D.1184; Cnm 2.38.90. Zeer fraai. 4 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 298

Lot 298
Overijssel. Gulden 1707. D.1184; Cnm 2.38.90. Gebruikelijk zwakke slag. Stempelglans. Prachtig/FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 299

Lot 299
Overijssel. Gulden 1718, 1720, 1721. D.1184; Cnm 2.38.91. Zeer fraai. 3 ex.
Estimate: € 75,00

Lot 300

Lot 300
Overijssel. Gulden 1719. D.1184; Cnm 2.38.91. Prachtig+.
Estimate: € 50,00

Lot 301

Lot 301
Overijssel. Gulden 1722 en 1725/24. D.1184; Cnm 2.38.91. Zeer fraai. 2 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 302

Lot 302
Overijssel. Gulden 1723. D.1184; Cnm 2.38.91. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 303

Lot 303
Overijssel. Gulden 1733. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 304

Lot 304
Overijssel. Gulden 1734. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 305

Lot 305
Overijssel. Gulden 1735. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 306

Lot 306
Overijssel. Gulden 1736. D.1184; Cnm 2.38.92. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 307

Lot 307
Overijssel. Gulden 1737. D.1184; Cnm 2.38.92. Fantastische stempelglans. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 308

Lot 308
Overijssel. Gulden 1738. D.1184; Cnm 2.38.92. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 309

Lot 309
Overijssel. Gulden 1764. Mmt. 3 bollen. D.1184; Cnm 2.38.93. Prachtig.
Estimate: € 50,00