Lot 312

Lot 312
Utrecht. 1/10 Philipsdaalder 1571. vGH 213-16a; Cnm 2.43.10. Mooie kwaliteit voor dit type. Ca. prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 313

Lot 313
Utrecht. Gouden rijder 1763. D.970; Cnm 2.43.37. Prachtig.
Estimate: € 600,00

Lot 314

Lot 314
Utrecht. Halve gouden rijder 1760. D.971; Cnm 2.43.38. Licht montagespoortje. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 300,00

Lot 315

Lot 315
Utrecht. Dubbele gouden dukaat 1703. D.961; Cnm 2.43.40. Montagespoor. Fraai/fraai+.
Estimate: € 500,00

Lot 316

Lot 316
Utrecht. Dubbele gouden dukaat 1754. D.962; Cnm 2.43.41. Montagesporen. Fraai+.
Estimate: € 400,00

Lot 317

Lot 317
Utrecht. Dubbele gouden dukaat 1784. D.962; Cnm 2.43.41. Zeer fraai.
Estimate: € 750,00

Lot 318

Lot 318
Utrecht. Gouden dukaat 1724. D.965; Cnm 2.43.45. Afkomstig uit VOC schip De Akerendam. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 319

Lot 319
Estimate: € 250,00

Lot 320

Lot 320
Utrecht. Gouden dukaat 1761. D.965; Cnm 2.43.46. Zeer fraai.
Estimate: € 200,00

Lot 321

Lot 321
Utrecht. Gouden dukaat 1763. D.965; Cnm 2.43.46. Zeer fraai+.
Estimate: € 225,00

Lot 322

Lot 322
Utrecht. Gouden dukaat 1781. D.965; Cnm 2.43.46. Prachtig/ FDC.
Estimate: € 300,00

Lot 323

Lot 323
Estimate: € 300,00

Lot 324

Lot 324
Utrecht. Leeuwendaalder 1653. D.845; Cnm 2.43.67. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 325

Lot 325
Utrecht. Oorspronkelijke zilveren dukaat 1769 en 1769(?). In twee niet passende delen, beide voorzien van een klop Holland. Beide delen zijn nieuw en nooit in omloop geweest, mogelijk een cadeau voor een hooggeplaatst persoon. Uiterst curieus en leuk numismatisch item!
Starting price: € 5,00

Lot 326

Lot 326
Utrecht. Zilveren dukaat 1778. D.982; Cnm 2.43.92. Schaars jaar. Zeer fraai/prachtig. Ex. Schulman.
Estimate: € 200,00

Lot 327

Lot 327
Utrecht. Dukaton of zilveren rijder 1742. D.1031; Cnm 2.43.101. Fraai.
Estimate: € 50,00