Lot 369

Lot 369
West-Friesland. Leeuwendaalder 1606. D.836; Cnm 2.46.24. Slecht muntplaatje. Fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 370

Lot 370
West-Friesland. Leeuwendaalder 1642. D.836; Cnm 2.46.24. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 371

Lot 371
West-Friesland. Nederlandse rijksdaalder 1621. D.940; Cnm 2.46.31. Fraai+. Ex. Schulman.
Estimate: € 50,00

Lot 372

Lot 372
West-Friesland. Zilveren dukaat 1772. D.971; Cnm 2.46.35. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 373

Lot 373
West-Friesland. Dukaton of zilveren rijder 1780. D.1022; Cnm 2.46.41. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 374

Lot 374
West-Friesland. Driegulden 1764. D.1147; Cnm 2.46.55 Prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 375

Lot 375
West-Friesland. Driegulden 1764. D.1147; Cnm 2.46.55. Zeer fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 376

Lot 376
West-Friesland. Driegulden 1793 over 1785. D.1147; Cnm 2.46.55. Imperfect muntplaatje, ca. zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 377

Lot 377
West-Friesland. Gulden 1703, 1705, 1714. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai. 3 ex.
Estimate: € 75,00

Lot 378

Lot 378
West-Friesland. Gulden 1713 over 1712. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 379

Lot 379
West-Friesland. Gulden 1715. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 380

Lot 380
West-Friesland. Gulden 1716, 1734, 1738. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai. 3 ex.
Estimate: € 75,00

Lot 381

Lot 381
West-Friesland. Gulden 1721. D.1180; Cnm 2.46.56. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 382

Lot 382
West-Friesland. Gulden 1735. D.1180; Cnm 2.46.56. Zeer fraai.
Estimate: € 40,00

Lot 383

Lot 383
West-Friesland. Gulden 1762. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 384

Lot 384
West-Friesland. Gulden 1763. D.1180; Cnm 2.46.57. Prachtig.
Estimate: € 50,00