Lot 604

Lot 604
1 Gulden 1821 Utrecht. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 605

Lot 605
1 Gulden 1824 Utrecht. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 606

Lot 606
1 Gulden 1824 Utrecht. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 607

Lot 607
1 Gulden 1832. Zeer fraai.
Estimate: € 175,00

Lot 608

Lot 608
1 Gulden 1837. Mooie kleur. Prachtig/FDC.
Estimate: € 350,00

Lot 609

Lot 609
1 Gulden 1840. Fraai+.
Estimate: € 40,00

Lot 610

Lot 610
1 Gulden 1840. Fraai+.
Estimate: € 40,00

Lot 611

Lot 611
1 Gulden 1840. Fraai+.
Estimate: € 40,00

Lot 612

Lot 612
1 Gulden 1851. FDC.
Estimate: € 225,00

Lot 613

Lot 613
1 Gulden 1851. Mooie patina. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 614

Lot 614
1 Gulden 1853. Zeer fraai.
Estimate: € 300,00

Lot 615

Lot 615
1 Gulden 1854. UNC.
Estimate: € 125,00

Lot 616

Lot 616
1 Gulden 1855. Prachtig/FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 617

Lot 617
1 Gulden 1855. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 618

Lot 618
1 Gulden 1856. UNC.
Estimate: € 125,00

Lot 619

Lot 619
1 Gulden 1856 over 1854. Onbekende, maar leuke duidelijke jaartalwijziging. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00