Lot 679

Lot 679
10 Gulden goud 1819 Utrecht . Variant met hoge 9. Zeldzaam in deze bijzonder mooie kwaliteit. FDC.
Estimate: € 5.000,00

Lot 680

Lot 680
10 Gulden goud 1823 Utrecht. FDC.
Estimate: € 1.500,00

Lot 681

Lot 681
10 Gulden goud 1824 Brussel. FDC.
Estimate: € 500,00

Lot 682

Lot 682
10 Gulden goud 1824 Brussel. Zeer fraai.
Estimate: € 350,00

Lot 683

Lot 683
10 Gulden goud 1825 Utrecht. Prachtig
Estimate: € 750,00

Lot 684

Lot 684
10 Gulden goud 1825 Brussel. Prachtig+.
Estimate: € 400,00

Lot 685

Lot 685
10 Gulden goud 1828 Brussel. FDC.
Estimate: € 500,00

Lot 686

Lot 686
10 Gulden goud 1830 over 1824 Utrecht. Zeldzame jaartalwijziging. Prachtig+.
Estimate: € 2.000,00

Lot 687

Lot 687
10 Gulden goud 1832. Prachtig-.
Estimate: € 400,00

Lot 687a

Lot 687a
10 Gulden goud 1832 over 1824 Utrecht. Zeldzame jaartalwijziging. FDC. Sublieme kleur met geweldige stempelglans.
Estimate: € 3.000,00

Lot 688

Lot 688
10 Gulden goud 1833. Subliem strak premium stuk met stempelglans. FDC.
Estimate: € 800,00

Lot 689

Lot 689
10 Gulden goud 1840. Ca. prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 690

Lot 690
10 Gulden goud 1850. Zeldzaam jaar, helaas wat mindere kwaliteit. Fraai.
Estimate: € 1.500,00

Lot 691

Lot 691
10 Gulden goud 1851. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 3.000,00

Lot 692

Lot 692
10 Gulden goud 1875. FDC.
Estimate: € 225,00

Lot 693

Lot 693
10 Gulden goud 1875. Prachtig.
Estimate: € 200,00