Lot 762

Lot 762
Gouden dukaat 1814. Sch.200. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 350,00

Lot 763

Lot 763
Gouden dukaat 1815. Sch.201. Zonder muntmeesterteken. Fantastische kleur. FDC.
Estimate: € 400,00

Lot 764

Lot 764
Estimate: € 400,00

Lot 765

Lot 765
Gouden dukaat 1815. Sch.201. Zonder muntmeesterteken. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 766

Lot 766
Gouden dukaat 1816. Fantastische kleur. FDC.
Estimate: € 500,00

Lot 767

Lot 767
Gouden dukaat 1817 Utrecht. NGC MS 64. Uitzonderlijk mooi stuk met sublieme stempelglans.
Estimate: € 1.250,00

Lot 768

Lot 768
Gouden dukaat 1817 Utrecht. UNC.
Estimate: € 600,00

Lot 769

Lot 769
Gouden dukaat 1818 Utrecht. FDC.
Estimate: € 300,00

Lot 770

Lot 770
Gouden dukaat 1820 Utrecht. FDC.
Estimate: € 800,00

Lot 771

Lot 771
Gouden dukaat 1821 Utrecht. FDC.
Estimate: € 700,00

Lot 772

Lot 772
Gouden dukaat 1837. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 175,00

Lot 773

Lot 773
Gouden dukaat 1841 Lelie. Sch.505. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 300,00

Lot 774

Lot 774
Gouden dukaat 1849. Mooi groot muntplaatje, mogelijk Proefslag. Proof(like) uiterlijk.
Estimate: € 300,00

Lot 775

Lot 775
Gouden dukaat 1905. Mooie frisse kleur. FDC.
Estimate: € 1.250,00

Lot 776

Lot 776
Gouden dukaat 1910. Mooie frisse kleur. FDC.
Estimate: € 800,00

Lot 777

Lot 777
Gouden dukaat 1917. FDC.
Estimate: € 150,00