Lot 1

Lot 1
1689. Leiden. Schutterspenning zilver. Prachtig+.
Starting price: € 100,00

Lot 2

Lot 2
5 Florin zilver 1975. Amsterdam 700 jaar 1275-1975.
Starting price: € 50,00

Lot 3

Lot 3
5 Daalder zilver 1986 door 's Rijksmunt. 5 Oz. zilver.
Starting price: € 75,00

Lot 4

Lot 4
Beatrix. Penningset van 22 zilveren penningen (925/1000).
Starting price: € 200,00

Lot 5

Lot 5
Lot divers w.o. boordgeld, Kamer van Koophandel Leiden, etc.
Starting price: € 50,00

Lot 6

Lot 6
Gouden postzegel Johan Cruijff. Caribisch Nederlandse uitvoering en Spaanse uitvoering. 2 stuks in cassettes.
Starting price: € 100,00

Lot 7

Lot 7
Muntset 25 jaar Koningin Beatrix door Het Nederlands Muntenhuis. O.a. penning van 1 gulden 2004 (13 gram, 915/1000).
Starting price: € 250,00

Lot 8

Lot 8
Lot moderne penningen met afbeeldingen van euromunten (40 ex.) + iets divers.
Starting price: € 200,00

Lot 866

Lot 866
Penningset Koningshuis. Zilver. 24 ex.
Starting price: € 200,00

Lot 867

Lot 867
Penningset Koningshuis. Zilver. 31 ex.
Starting price: € 250,00

Lot 868

Lot 868
Penning Koning Willem-Alexander en Maxima. Goud. Door Begeer.
Starting price: € 100,00

Lot 869

Lot 869
Penningset Juliana goud (3,5g 916/1000) en zilver.
Starting price: € 100,00

Lot 870

Lot 870
Starting price: € 100,00

Lot 871

Lot 871
Penningset Koningshuis goud. 4 ex.
Starting price: € 200,00

Lot 872

Lot 872
Penningset Geboorte Amalia goud (3,5g 916/1000) en 2x zilver.
Starting price: € 100,00

Lot 873

Lot 873
Penningset Koning Willem-Alexander en Maxima. Goud 31,1 en 3,5 gram en zilver.
Starting price: € 750,00