next >1|2|3|4|5|6|...|17

Lot 319

Lot 319
Bergh. St. Oswald daalder van 30 stuiver z.j. (1511-1546). Cnm 2.06.14; D. 577. NGC AU 58. Mooie kleur. Vrijwel FDC.
Starting price: € 1.250,00

Lot 320

Lot 320
Deventer. Leeuwendaalder 1688. Cnm 2.12.21; D.859. Uitzonderlijk mooi exemplaar. Prachtig.
Starting price: € 750,00

Lot 321

Lot 321
Enkhuizen. Scheepjesschelling 1678. Cnm 2.15.8; V.72.4. Zeer fraai+.
Starting price: € 30,00

Lot 322

Lot 322
Merovingische Rijk. Monetarius Murulfus, ca. 600-650. AV Triens - Primitief portret met stralenkroon (?) n.l. TINODOLI S (of C), Kruis op voetstuk S (ofC) MVRVLFVS. RRRR. Prachtig-. Ex. Henzen L 160/727, € 4650,-
Starting price: € 1.000,00

Lot 323

Lot 323
Merovingische Rijk. AR Denier. Belfort 5724. Prachtig-. Ex. Künker A 121/172
Starting price: € 200,00

Lot 324

Lot 324
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. Prachtig.
Starting price: € 50,00

Lot 325

Lot 325
Starting price: € 50,00

Lot 326

Lot 326
Starting price: € 50,00

Lot 327

Lot 327
Starting price: € 50,00

Lot 328

Lot 328
Starting price: € 50,00

Lot 329

Lot 329
Starting price: € 50,00

Lot 330

Lot 330
Starting price: € 50,00

Lot 331

Lot 331
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. R. Prachtig. Ex. Elsen A 83/1042
Starting price: € 50,00

Lot 332

Lot 332
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. S. Prachtig. Ex. Elsen A 83/1044
Starting price: € 150,00

Lot 333

Lot 333
Friese gebieden. AR Sceatta stekelvarken type. Ca. prachtig. 3 ex.
Starting price: € 150,00

Lot 334

Lot 334
Friese gebieden. AR Sceatta pumed bird. R. Prachtig. Ex. Elsen A 84/746
Starting price: € 75,00
next >1|2|3|4|5|6|...|17