Lot 552

Lot 552
Bataafse Republiek. Utrecht. Zilveren dukaat 1805. Sch.74. Prachtig/FDC.
Starting price: € 200,00

Lot 553

Lot 553
Bataafse Republiek. Utrecht. 3 Gulden 1795. Sch.87. Prachtig+.
Starting price: € 200,00

Lot 554

Lot 554
Bataafse Republiek. Gelderland. Gouden dukaat 1801. Sch.17. Prachtig.
Starting price: € 400,00

Lot 555

Lot 555
Bataafse Republiek. Utrecht. Gouden dukaat 1796. Sch.32. Zeldzaam jaar, zeker in deze hoge kwaliteit. FDC-.
Starting price: € 1.000,00

Lot 556

Lot 556
Bataafse Republiek. Utrecht. Gouden dukaat 1799. Sch.35. Dukaat is vervat in ring met onderscheidings lint, niet gemonteerd. Schaarse dukaat. Ca. zeer fraai.
Starting price: € 500,00

Lot 557

Lot 557
Bataafse Republiek. Utrecht. Gouden dukaat 1801. Sch.37. Prachtig.
Starting price: € 300,00

Lot 558

Lot 558
Bataafse Republiek. Utrecht. Dubbele gouden dukaat 1803. Sch.10. Prachtig/FDC.
Starting price: € 3.000,00