Lot 559

Lot 559
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. 10 Stuiver 1809. Sch.159. Mooie patina, zeer aantrekkelijk stuk. FDC.
Starting price: € 2.000,00

Lot 560

Lot 560
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Zilveren dukaat of rijksdaalder 1808. Sch.123. Prachtig+.
Starting price: € 300,00

Lot 561

Lot 561
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Rijksdaalder 1808. Proefslag De Salneuve. Sch.160. RR.
Starting price: € 750,00

Lot 562

Lot 562
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gulden 1808. Proefslag De Salneuve. Sch.161. RR. Ex. Künker A 122/3020
Starting price: € 500,00

Lot 563

Lot 563
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. W.G.F. Graaf Bentinck. 9 Grote 1807. Sch.163. FDC.
Starting price: € 300,00

Lot 564

Lot 564
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. 50 Stuiver 1808. Sch.149. Fantastisch stuk, met sublieme stempelglans. Zelden zo mooi gezien. FDC.
Starting price: € 600,00

Lot 565

Lot 565
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. 50 Stuiver 1808. Sch.149. Geslagen op breed muntplaatje met mogelijk ander voorzijde stempel. Interessant! Prachtig/FDC.
Starting price: € 1.000,00

Lot 566

Lot 566
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. 2 1/2 Gulden 1808. Sch.136a. RR. Prachtig/FDC. Uiterst zeldzaam topstuk. Ex. Schulman, € 7350,-
Starting price: € 7.500,00

Lot 567

Lot 567
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. 20 Gulden 1808. Proefslag in brons. Sch.124a. RR. Ca. prachtig.
Starting price: € 750,00

Lot 568

Lot 568
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1807a. Sch.119a. Mooie kleur. FDC.
Starting price: € 750,00

Lot 569

Lot 569
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1807b. Sch.119b. Prachtig/FDC.
Starting price: € 500,00

Lot 570

Lot 570
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1808. Sch.129. Prachtig.
Starting price: € 800,00

Lot 571

Lot 571
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.132. Mooi stuk met fijne stempelglans. FDC.
Starting price: € 1.000,00

Lot 572

Lot 572
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.132. Prachtig/FDC.
Starting price: € 700,00

Lot 573

Lot 573
Koninkrijk Holland. Lodewijk Napoleon 1806-1810. Gouden dukaat 1809. Sch.132. Iets kreukelig muntplaatje. Ca. fraai/zeer fraai.
Starting price: € 200,00