Lot 578

Lot 578
Aruba. 5 Florin 2002. SPECIMEN. Schaars, geschatte oplage 100 ex. UNC.
Starting price: € 200,00

Lot 579

Lot 579
Aruba. 5 Gulden zilver 2009. Dande. Met foutief randschrift: D I D ISO S T A T A C UC U N ONSO S i.p.v. DIOS TA CU NOS. Zeer interessante fout, zie artikel Muntkoerier 2019, nummer 7/8. Mogelijk UNIEK!
Starting price: € 200,00

Lot 580

Lot 580
Curaçao. Driekantje ca. 1815 met ronde gekartelde instempeling met daarin het cijfer 3. Scho. 1371. Zeer fraai.
Starting price: € 250,00

Lot 581

Lot 581
Ned. Antillen. 1 Gulden 1969 visje. Oplage 210 ex. UNC.
Starting price: € 200,00

Lot 582

Lot 582
Ned. Antillen. 5 Gulden 1998. Op dubbele dikte geslagen. Piedfort. Oplage slechts 200 ex. Cadeau gegeven tijdens de muntmeesterconferentie op Curaçao.
Starting price: € 300,00

Lot 583

Lot 583
Ned. Antillen. 50 Gulden goud 1979. Prooflike.
Starting price: € 125,00

Lot 584

Lot 584
Ned. Antillen. 100 Gulden goud 1978. Prooflike.
Starting price: € 250,00

Lot 585

Lot 585
Ned. Antillen. 200 Gulden goud 1976. Proof.
Starting price: € 300,00

Lot 586

Lot 586
Ned. Antillen. 200 Gulden goud 1977. UNC.
Starting price: € 300,00

Lot 587

Lot 587
Ned. Antillen. 300 Gulden goud 1980. UNC.
Starting price: € 175,00

Lot 588

Lot 588
Ned. Indie. 1/4 Gulden 1890. NGC MS 66. Mooie patina, fris stukje. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 589

Lot 589
St. Maarten. 2 Sous Frans Guiana 1786A met instempeling SM. KM 1. Fraai/zeer fraai.
Starting price: € 350,00

Lot 590

Lot 590
Suriname. 4 Duiten 1679. Papegaai op tak met 4 bladeren. Scho. 1434a. Fraai/fraai+.
Starting price: € 120,00