next >1|2|3|4|5|6|...|19

Lot 591

Lot 591
1/2 Cent 1823 Utrecht. NGC MS 64 RB. Fantastische kleur. FDC.
Starting price: € 500,00

Lot 592

Lot 592
1/2 Cent 1823 Brussel. Mooie scherpe slag met aantrekkelijke stempelglans. FDC.
Starting price: € 250,00

Lot 593

Lot 593
1/2 Cent 1843. FDC.
Starting price: € 180,00

Lot 594

Lot 594
1/2 Cent 1850. FDC.
Starting price: € 100,00

Lot 595

Lot 595
1/2 Cent 1885. NGC MS 65 BN. Mooie kleur. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 596

Lot 596
1/2 Cent 1885. FDC.
Starting price: € 20,00

Lot 597

Lot 597
1/2 Cent 1891. FDC.
Starting price: € 10,00

Lot 598

Lot 598
1/2 Cent 1906. NGC MS 66 RD. Mooie kleur. FDC.
Starting price: € 150,00

Lot 599

Lot 599
1/2 Cent 1906 en 1912. FDC. 2 ex.
Starting price: € 10,00

Lot 600

Lot 600
Bleyensteinse duit 1819. Sch.382 en 382a. Zeer fraai en prachtig. 2 ex.
Starting price: € 30,00

Lot 601

Lot 601
1 Cent 1822 Utrecht. NGC MS 64 RB. Fantastische kleur! FDC.
Starting price: € 500,00

Lot 602

Lot 602
1 Cent 1823 Brussel. Mooie scherpe slag met aantrekkelijke stempelglans. FDC.
Starting price: € 200,00

Lot 603

Lot 603
1 Cent 1826 Utrecht. FDC-.
Starting price: € 180,00

Lot 604

Lot 604
1 Cent 1860. FDC.
Starting price: € 80,00

Lot 605

Lot 605
1 Cent 1870. NGC MS 63+ RB. Fantastische kleur! FDC.
Starting price: € 100,00

Lot 606

Lot 606
1 Cent 1875. FDC.
Starting price: € 50,00
next >1|2|3|4|5|6|...|19