Lot 333

Lot 333
Gelderland. Philipsdaalder 1561 (CNM 2.17.9 / Delm. 30 / vGH 210-6b / Vanhoudt 265). Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 334

Lot 334
Gelderland. Halve gouden rijder 1760. D.654; Cnm 2.17.69. Prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 335

Lot 335
Groningen & ommelanden. Halve gouden rijder 1761. D.1162; Cnm 2.20.7. Prachtig/FDC.
Estimate: € 500,00

Lot 336

Lot 336
Holland. Philippusgoudgulden z.j. Delm. 756; vGH 115-6b; Vanhoudt 146. Zeer fraai-.
Estimate: € 300,00

Lot 337

Lot 337
Holland. Philipsdaalder 1557. CNM 2.28.11; vGH 210-11a; Vanhoudt 253 R2. Zeer fraai-.
Estimate: € 200,00

Lot 338

Lot 338
Holland. Philipsdaalder 1557. CNM 2.28.12; vGH 210-11b; Vanhoudt 253. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 339

Lot 339
Holland. Gouden rijder 1749. D.782; Cnm 2.28.47. Prachtig/prachtig+.
Estimate: € 700,00

Lot 340

Lot 340
Holland. Gouden rijder 1750. D.782; Cnm 2.28.47. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 341

Lot 341
Holland. Gouden rijder 1763. D.782; Cnm 2.28.47. Prachtig.
Estimate: € 600,00

Lot 342

Lot 342
Holland. Halve gouden rijder 1760. D.783; Cnm 2.28.48. Prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 343

Lot 343
Holland. Leeuwendaalder 1576. D.831; Cnm 2.28.66 Prachtig met enige stempelglans.
Estimate: € 200,00

Lot 344

Lot 344
Kampen. Rozenobel z.j. (1600) met letter C in de vlag. Delm. 1106 R1; CNM 2.30.6; HPM Ka 05. UNC.
Estimate: € 2.500,00

Lot 345

Lot 345
Kampen. Rozenobel z.j. (1600) met letter C in de vlag. Delm. 1106 R1; CNM 2.30.6; HPM Ka 05. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 1.250,00

Lot 346

Lot 346
Kampen. Dubbele Gouden Dukaat z.j. (1582-1593) Spaans type. Delm. 1099-1100 R3-R4; CNM 2.30.12; HPM Ka 07. Zeer fraai.
Estimate: € 1.250,00

Lot 347

Lot 347
Overijssel.Leeuwendaalder 1637. D.856; Cnm 2.38.63. Fraai+.
Estimate: € 40,00

Lot 348

Lot 348
Utrecht. Gouden rijder 1751. D.970; Cnm 2.43.37. Prachtig.
Estimate: € 600,00