Lot 375

Lot 375
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1586. vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met iets aanslag. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 376

Lot 376
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1586 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 377

Lot 377
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met aanslag. Zeer fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 378

Lot 378
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 379

Lot 379
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Vlekjes. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 380

Lot 380
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 381

Lot 381
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1588 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai-.
Estimate: € 150,00

Lot 382

Lot 382
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1589 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 383

Lot 383
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 384

Lot 384
Estimate: € 150,00

Lot 385

Lot 385
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Met aanslag. Zeer fraai+.
Estimate: € 150,00

Lot 386

Lot 386
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 387

Lot 387
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1590 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 388

Lot 388
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1591 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 389

Lot 389
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 1591 .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00

Lot 390

Lot 390
Brabant. Antwerpen. Philips II (1555-1598). Philipsdaalder 159Z .vGH 210-1h; Delm.18; Vanhoudt 362. R1. Zeer fraai.
Estimate: € 150,00