Lot 215

Lot 215
Gelderland. Zilveren dukaat 1775. D.963; Cnm 2.17.127. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 216

Lot 216
Gelderland. Driegulden 1764. D.1145; Cnm 2.17.147. Zeer fraai-.
Estimate: € 50,00

Lot 217

Lot 217
Gelderland. Gulden 1704, 1705, 1709, 1712. D.1178; Cnm 2.17.152. Fraai/zeer fraai. 4 ex.
Estimate: € 100,00

Lot 218

Lot 218
Gelderland. Gulden 1713, 1715, 1721. D.1178; Cnm 2.17.153. Fraai/zeer fraai. 3 ex.
Estimate: € 75,00

Lot 219

Lot 219
Gelderland. Gulden 1719. D.1178; Cnm 2.17.153. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 220

Lot 220
Gelderland. Gulden 1735, 1736. D.1178; Cnm 2.17.154. Ca. zeer fraai. 2 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 221

Lot 221
Gelderland. Gulden 1737. D.1178; Cnm 2.17.154. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 222

Lot 222
Gelderland. Gulden 1738. D.1178; Cnm 2.17.154. Mooie stempelglans. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 223

Lot 223
Gelderland. Gulden 1762. B van Belg aan de bovenkant open. D.1178; Cnm 2.17.155. Zeer fraai+.
Estimate: € 30,00

Lot 224

Lot 224
Gelderland. Gulden 1762. D.1178; Cnm 2.17.155. Mooie stempelglans. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 225

Lot 225
Estimate: € 150,00

Lot 226

Lot 226
Gelderland. Gulden 1763. D.1178; Cnm 2.17.155. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 227

Lot 227
Gelderland. Gulden 1764. D.1178; Cnm 2.17.155. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 228

Lot 228
Gelderland. Gulden 1765. D.1178; Cnm 2.17.155. Mooie stempelglans. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 229

Lot 229
Gelderland. Gulden 1786. D.1178; Cnm 2.17.155. Mooie stempelglans. FDC.
Estimate: € 150,00

Lot 230

Lot 230
Gelderland. Pijl of bezemstuiver 1760. V.17.4; Cnm 2.17.179. Prachtig/FDC.
Estimate: € 50,00