Lot 39

Lot 39
Nederland. 2 1/2 Gulden 1938 zilverbon. Proefdruk. PL14.p3. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 40

Lot 40
Nederland. 2 1/2 Gulden 1943 muntbiljet. Alm.14;PL15b. Serie EG. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 41

Lot 41
Nederland. 2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Alm.15-1d;PL16a2. UNC-.
Estimate: € 150,00

Lot 42

Lot 42
Nederland. 2 1/2 Gulden 1945 muntbiljet. Met perforatie CANCELLED. PL16.s3. UNC.
Estimate: € 300,00

Lot 43

Lot 43
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Alm.21-1a;PL20a. UNC-.
Estimate: € 2.000,00

Lot 44

Lot 44
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Alm.21-1b;PL20b. UNC-.
Estimate: € 1.500,00

Lot 45

Lot 45
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Proefdruk. PL20p1. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 46

Lot 46
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Proefdruk. PL20p2. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 47

Lot 47
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Proefdruk. PL20p3. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 48

Lot 48
Nederland. 5 Gulden 1914 zilverbon. Proefdruk. PL20p3. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 49

Lot 49
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1a;PL21a1. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 50

Lot 50
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1b. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 51

Lot 51
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1c;PL21b. UNC.
Estimate: € 200,00

Lot 52

Lot 52
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Alm.22-1d;PL21c. UNC.
Estimate: € 500,00

Lot 53

Lot 53
Nederland. 5 Gulden 1944 zilverbon. Proefdruk. PL21.p1. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 54

Lot 54
Nederland. 5 Gulden 1966. Vondel I. Alm.23-1a; PL22d1. R. Replacement. Zeer fraai.
Estimate: € 20,00