Lot 349

Lot 349
Utrecht. Halve gouder rijder 1750. D.971; Cnm 2.43.38. Prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 350

Lot 350
Utrecht. Halve gouder rijder 1761 over 1751. Onbekende overslag. D.971; Cnm 2.43.38. Prachtig.
Estimate: € 400,00

Lot 351

Lot 351
Utrecht. Utrecht. Gouden dukaat 1790. Cnm 2.43.46. Zeer fraai.
Estimate: € 175,00

Lot 352

Lot 352
Estimate: € 175,00

Lot 353

Lot 353
Utrecht-stad.Duit 1754. Cnm 2.44.21. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 354

Lot 354
Utrecht-stad.Duit 1755. Cnm 2.44.21. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 355

Lot 355
West-friesland.Halve gouden rijder 1763. D.844; Cnm 2.46.4. FDC.
Estimate: € 600,00

Lot 356

Lot 356
West-friesland.Zilveren dukaat 1694. D.971. Cnm 2.46.34. NGC slab: UNC details. Fantastische kleur, zeldzaam in deze hoge kwaliteit. Topstukje.
Estimate: € 1.000,00

Lot 357

Lot 357
Zeeland.Gouden rijder 1760. D.889; Cnm 2.49.21. Prachtig/FDC.
Estimate: € 800,00

Lot 358

Lot 358
Zeeland.Halve gouden rijder 1760. D.890; Cnm 2.49.22. FDC.
Estimate: € 600,00