Lot 231

Lot 231
Gelderland. Duit 1760. V.20.2; Cnm 2.17.195. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 232

Lot 232
Gelderland. Duit 1783. V.20.3; Cnm 2.17.196. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 233

Lot 233
Gelderland. Duit 1784. V.20.3; Cnm 2.17.196. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 234

Lot 234
Gelderland. Duit 1786. V.20.3; Cnm 2.17.196. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 235

Lot 235
Gelderland. Duit 1794. V.20.5; Cnm 2.17.198. Mooie kleur. FDC.
Estimate: € 40,00

Lot 236

Lot 236
Gelderland. Halve duit zilver 1756. V.20.6; Cnm 2.17.199. Ca. prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 237

Lot 237
Gelderland. Lot 2 stuivers 1785, 1786, 1789, 1792; Duit 1655, 1756, 1759, 1764, 1768, 1784. 10 ex.
Estimate: € 50,00

Lot 238

Lot 238
Groningen provincie. Halve gouden rijder 1761. D.1162; Cnm 2.20.7. Prachtig.
Estimate: € 500,00

Lot 239

Lot 239
Groningen provincie. Halve gouden rijder 1761. D.1162; Cnm 2.20.7. Zeer fraai+.
Estimate: € 400,00

Lot 240

Lot 240
Groningen. Florijn van 28 stuivers 1681. Hoed met smalle rand. D.1117; Cnm 2.20.11. Mooie kleur. Prachtig.
Estimate: € 250,00

Lot 241

Lot 241
Holland. Philips de Schone 1494-1506. Philippus goudgulden. D.510. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 300,00

Lot 242

Lot 242
Holland. Gouden rijder 1751. D.782; Cnm 2.28.47. Zeer fraai+.
Estimate: € 500,00

Lot 243

Lot 243
Holland. Gouden rijder 1763. D.782; Cnm 2.28.47. Prachtig.
Estimate: € 600,00

Lot 244

Lot 244
Holland. Gouden rijder 1763. D.782; Cnm 2.28.47. Montagesporen. Fraai+.
Estimate: € 300,00

Lot 245

Lot 245
Holland. Halve gouder rijder 1750 over 1749. Mooie duidelijke jaartalwijziging. D.783; Cnm 2.28.48. Ca. prachtig.
Estimate: € 750,00

Lot 246

Lot 246
Holland. Halve gouder rijder 1760. D.783; Cnm 2.28.48. FDC-.
Estimate: € 750,00