Lot 61

Lot 61
10 Gulden 1924 bankbiljet. Alm. 39-1b. Mooi fris biljet. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 61a

Lot 61a
10 Gulden 1924 bankbiljet. Alm. 39-2b. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 100,00

Lot 62

Lot 62
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1a. Prachtig/UNC. 2 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 63

Lot 63
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1a. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 63a

Lot 63a
Estimate: € 150,00

Lot 64

Lot 64
10 Gulden 1933 bankbiljet. Alm. 40-1b. UNC.
Estimate: € 150,00

Lot 64a

Lot 64a
Estimate: € 150,00

Lot 65

Lot 65
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. UNC-.
Estimate: € 350,00

Lot 65a

Lot 65a
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 65b

Lot 65b
Estimate: € 150,00

Lot 66

Lot 66
10 Gulden 1940-I bankbiljet. Alm. 41-1. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 67

Lot 67
Estimate: € 75,00

Lot 68

Lot 68
Estimate: € 75,00

Lot 69

Lot 69
10 Gulden 1940-II bankbiljet. Alm. 42-2. UNC. 2 ex.
Estimate: € 40,00

Lot 70

Lot 70
10 Gulden 1953 bankbiljet. Alm. 48-1a. UNC.
Estimate: € 40,00

Lot 71

Lot 71
10 Gulden 1968 bankbiljet. Alm. 49-1a. UNC. 3 ex.
Estimate: € 25,00