Lot 457

Lot 457
10 Cent 1912b. FDC.
Estimate: € 50,00

Lot 458

Lot 458
10 Cent 1913. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 60,00

Lot 459

Lot 459
10 Cent 1914. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 35,00

Lot 460

Lot 460
10 Cent 1915. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 461

Lot 461
10 Cent 1916. FDC. Mooie patina.
Estimate: € 100,00

Lot 462

Lot 462
10 Cent 1928. FDC.
Estimate: € 30,00

Lot 463

Lot 463
10 Cent 1943Pe. FDC.
Estimate: € 25,00

Lot 464

Lot 464
10 Cent 1944Se. FDC.
Estimate: € 25,00

Lot 465

Lot 465
10 Cent 1941 zink. Driekruinenboom. Ca. zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 466

Lot 466
10 Cent 1945P. FDC.
Estimate: € 750,00

Lot 467

Lot 467
10 Cent Juliana. Misslag, 25% off centrisch.
Estimate: € 20,00

Lot 468

Lot 468
25 Cent 1819 Utrecht. Zeer fraai. Zeldzaam.
Estimate: € 750,00

Lot 469

Lot 469
25 Cent 1823B/22B. Zeer fraai.
Estimate: € 125,00

Lot 470

Lot 470
25 Cent 1828B. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 471

Lot 471
25 Cent 1829B. Ca. prachtig. Mooie patina.
Estimate: € 100,00

Lot 472

Lot 472
25 Cent 1849. Willem III. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 100,00