Lot 71

Lot 71
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35a4-d2a4. Serie UR. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 25,00

Lot 72

Lot 72
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35a4-d2a4R. Replacement. Serie VS. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 73

Lot 73
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35b21. Serie ZM. Zeer fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 74

Lot 74
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35b5. Serie WE. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 75

Lot 75
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3a;PL35b9. Serie WJ. Fraai.
Estimate: € 75,00

Lot 76

Lot 76
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-3b;PL35c. Serie BBK. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 77

Lot 77
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-4;PL35d1. Serie BBP. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 78

Lot 78
Nederland. 10 Gulden 1924. Zeeuws meisje. Alm.39-5;PL35d2. Serie CCD. Fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 79

Lot 79
Nederland. 10 Gulden 1933. Grijsaard. Alm.40-1a;PL36a. Prachtig.
Estimate: € 75,00

Lot 80

Lot 80
Nederland. 10 Gulden 1933. Grijsaard. Alm.40-1b;PL36b2. Seie 4RO. UNC-.
Estimate: € 300,00

Lot 81

Lot 81
Nederland. 10 Gulden 1940-I. Emma. Alm.41-1;PL37a.R. Replacement. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 82

Lot 82
Nederland. 10 Gulden 1940-II. Meisje met druiven. Alm-42-2;PL38b.R. Replacement. Zeer fraai.
Estimate: € 10,00

Lot 83

Lot 83
Nederland. 10 Gulden 1943-I. Staalmeester. Alm.43-1;PL40a.R. Replacement. Prachtig.
Estimate: € 20,00

Lot 84

Lot 84
Nederland. 10 Gulden 1945-I. Lieftinck. Alm.45-1a; PL42a. UNC-.
Estimate: € 700,00

Lot 85

Lot 85
Nederland. 10 Gulden 1945-I. Lieftinck. Alm.45-1b; PL42b. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 86

Lot 86
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1a;PL45d.1b. Invulserie. Zeer fraai+.
Estimate: € 75,00