Lot 263

Lot 263
Holland. Leeuwendaalder 1598. D.831; Cnm 2.28.66. Zeer fraai+.
Estimate: € 100,00

Lot 264

Lot 264
Holland. Dukaton of zilveren rijder 1756. D.1014; Cnm 2.28.84. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 265

Lot 265
Holland. Dukaton of zilveren rijder 1774. D.1014; Cnm 2.28.84. Enkele patina vlekjes, overigens prachtig/FDC.
Estimate: € 250,00

Lot 266

Lot 266
Holland. Driegulden 1763. D.1146; Cnm 2.28.101. Heerlijk fris exemplaar met mooie stempelglans. UNC.
Estimate: € 250,00

Lot 267

Lot 267
Holland. Gulden 1713 over 1711. D.1179; Cnm 2.28.104. Bijna zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 268

Lot 268
Holland. Gulden 1716. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 269

Lot 269
Holland. Gulden 1736. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 270

Lot 270
Holland. Gulden 1748. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 271

Lot 271
Holland. Gulden 1748. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 272

Lot 272
Holland. Gulden 1749. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 273

Lot 273
Holland. Gulden 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai.
Estimate: € 30,00

Lot 274

Lot 274
Holland. Gulden 1763 over 1762. D.1179; Cnm 2.28.104. Prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 275

Lot 275
Holland. Gulden 1765. D.1179; Cnm 2.28.104. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 40,00

Lot 276

Lot 276
Holland. X Stuiver 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 277

Lot 277
Holland. X Stuiver 1749 over 1748. D.1179; Cnm 2.28.107. FDC-.
Estimate: € 100,00

Lot 278

Lot 278
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00