Lot 87

Lot 87
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1. UNC-.
Estimate: € 75,00

Lot 88

Lot 88
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1. Zeer fraai.
Estimate: € 15,00

Lot 89

Lot 89
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a1.R. Replacement. Zeer fraai.
Estimate: € 20,00

Lot 90

Lot 90
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a2. Zeer fraai+.
Estimate: € 20,00

Lot 91

Lot 91
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a3. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 92

Lot 92
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a4. Prachtig.
Estimate: € 30,00

Lot 93

Lot 93
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45a4.R. Replacement. Zeer fraai.
Estimate: € 10,00

Lot 94

Lot 94
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b1. UNC.
Estimate: € 100,00

Lot 95

Lot 95
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b1.R. Replacement. Zeer fraai+.
Estimate: € 10,00

Lot 96

Lot 96
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1aa;PL45b2. UNC.
Estimate: € 70,00

Lot 97

Lot 97
Estimate: € 10,00

Lot 98

Lot 98
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c. UNC.
Estimate: € 50,00

Lot 99

Lot 99
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45c.R. Replacement. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 100

Lot 100
Estimate: € 75,00

Lot 101

Lot 101
Nederland. 10 Gulden 1953. Hugo de Groot. Alm.48-1b;PL45d2. Invulserie. Prachtig.
Estimate: € 150,00

Lot 102

Lot 102
Estimate: € 750,00