Lot 279

Lot 279
Holland. X Stuiver 1749. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 280

Lot 280
Estimate: € 100,00

Lot 281

Lot 281
Holland. X Stuiver 1751. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 282

Lot 282
Holland. X Stuiver 1761. D.1179; Cnm 2.28.107. Fantastisch fris stuk met sublieme stempelglans. FDC.
Estimate: € 100,00

Lot 283

Lot 283
Holland. Muntmeesterpenning of kwart gulden 1759. V.54.3; Cnm 2.28.108. FDC.
Estimate: € 50,00

Lot 284

Lot 284
Estimate: € 50,00

Lot 285

Lot 285
Holland. Scheepjesschelling goud 1767. D.816; Cnm 2.28.116. Prachtig.
Estimate: € 1.000,00

Lot 286

Lot 286
Holland. Duit zilver 1746. V.57.6; Cnm 2.28.126. Zeer fraai.
Estimate: € 50,00

Lot 287

Lot 287
Holland. Duit 1780. V.57.6; Cnm 2.28.126. FDC.
Estimate: € 25,00

Lot 288

Lot 288
Estimate: € 100,00

Lot 289

Lot 289
Holland. 2 Stuiver 1729/1793. 36 Verschillende jaren.
Estimate: € 100,00

Lot 290

Lot 290
Holland. 2 Stuivers 1700/1793. 88 Verschillende jaren in Lindner muntenbox.
Estimate: € 150,00

Lot 291

Lot 291
Kampen. Gouden dukaat 1649. D.1117; Cnm 2.30.18. Zeer fraai+.
Estimate: € 250,00

Lot 292

Lot 292
Kampen. Leeuwendaalder 1690. D.682; Cnm 2.30.41. Zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 293

Lot 293
Nijmegen. Arendrijksdaalder 1567. D.641; Cnm 2.36.12. Mooie scherpe details. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 250,00

Lot 294

Lot 294
Overijssel. Nederlandse rijksdaalder 1619. D.948; Cnm 2.38.68. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 75,00