Lot 81

Lot 81
25 Gulden 1949 bankbiljet. Alm. 82-1. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 50,00

Lot 82

Lot 82
25 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 83-1a. UNC.
Estimate: € 75,00

Lot 83

Lot 83
Estimate: € 75,00

Lot 83a

Lot 83a
Estimate: € 75,00

Lot 83b

Lot 83b
Estimate: € 75,00

Lot 84

Lot 84
25 Gulden 1955 bankbiljet. Alm. 83-1a. UNC. Opeenvolgende nummers. 2 ex.
Estimate: € 150,00

Lot 85

Lot 85
40 Gulden 1860 bankbiljet. Alm. 91-10b. Fraai/zeer fraai.
Estimate: € 1.500,00

Lot 85a

Lot 85a
50 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 99-1. Prachtig.
Estimate: € 200,00

Lot 86

Lot 86
50 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 99-1. Ruim zeer fraai.
Estimate: € 100,00

Lot 87

Lot 87
Estimate: € 100,00

Lot 87a

Lot 87a
50 Gulden 1982 bankbiljet. Alm. 100-1. UNC.
Estimate: € 60,00

Lot 87b

Lot 87b
Estimate: € 60,00

Lot 88

Lot 88
50 Gulden 1982 bankbiljet. Alm. 100-1. Prachtig.
Estimate: € 35,00

Lot 89

Lot 89
Estimate: € 35,00

Lot 90

Lot 90
100 Gulden 1930 bankbiljet. Alm. 117-5. UNC. Opeenvolgende nummers. 2 ex.
Estimate: € 60,00

Lot 91

Lot 91
100 Gulden 1945 bankbiljet. Alm. 119-1a. Zeer fraai/prachtig.
Estimate: € 400,00